Благодійність

Раніше, коли ми чули прислів’я «Що посієш – те й пожнеш», думали, що вони тільки про працю людини. Зробиш щось – і тоді щось матимеш. Але якщо вдуматись у зміст цих слів то їх можна  перенести і на людські взаємини.

Посієш щось лихе, недобре – отож таке й збереш. Це будуть гіркі плоди з твоєї життєвої ниви. Нерідко можна бачити, що до людини, яка комусь бажає зла, лихословить, обманює, дуже погано ставляться оточуючі. І навпаки. Коли людина щира, доброзичлива, чемна – то вона зі своєї ниви пожинає взаємність та пошану інших. Добро породжує добро, а зло роз’єднує людей, руйнує їхні душі.
А тому треба всім замислитись, чим же засіяти свою ниву, щоб пожинати добрі плоди та робити добрі справи .

В 2010 році генеральним директором торгової мережі «Україночка» Оленою Вихристюк  засновано БО БФ «Перлина Надії », щоб творити добрі справи та допомагати хворим дітям, дитячим будинкам та іншим нужденним  в допомозі .

Багато різних благодійних акцій було здійснено нашим підприємством за останні сім років . Такі як допомога людям – інвалідам та малозабезпеченим сім’ям, ремонт сільських шкіл підтримка талановитої молоді у спорті, гімнастиці,  допомога в будівництві та ремонті Православних храмів, акції щодо прибирання та озеленення вулиць нашого міста.

В 2013 році по мережі наших підприємств встановлено благодійні скриньки завдяки яким кожен охочий може творити добро по мірі  своїх можливостей. На зібрані кошти у наших підприємствах та на кошти фонду надається допомога нужденним. Ще ні одній людині чи організації які звернулись до нас не було відмовлено в наданні допомоги.

З червня 2014 року БОБФ «Перлина Надії» плідно співпрацює з Департаментом соціальної політики при Вінницькій обласній Раді.

Важливим проектом нашої співпраці стало забезпечення інвалідів району вкрай необхідними спецзасобами, а саме милиці, палиці опорні, стільчики інвалідні та багато іншого.

В цей важкий час багато уваги ми приділяємо допомозі постраждалих зі Сходу країни, відправляємо продукти та одяг військовим в зону бойових дій, а також надаємо допомогу пораненим, яких лікують на Вінниччині.

Величезну вдячність хочимо виразити людям, які приєднуються до нас в цих акціях, у добрих справах, які ми творимо разом з Вами.

Багато важливих справ ще чекають на нас попереду.

Приєднуйтесь до нас!

Творімо добро разом!