День захисту дітей з ТМ “Україночка”

День захисту дітей з ТМ “Україночка”

Боляче дивитись в очі дітям, коли вони сумні. Саме у День захисту дітей в рамках проекту “Дитячі мрії” ми з Людмилою Станиславенко хотіли подарувати дітям сиротам, дітям з інвалідністю та малюкам із родин бійців позитивні емоції, а головне побачити посмішку на їх обличчях ! День виявися цікавим та змістовним завдяки однодумцям та командній роботі. Отже зранку діти завітали на «Чілдрен Кіно Фест» де переглянули кінострічку «Микита Кожум’яка», дякуємо Арина Кантонистова (ArinaKantonistova) !!! Згодом колектив кафе “Смачний ЇЖАк” нагодував діток та їх вихователів , а також батьків смачним обідом. Після чого, усі дружнім колективом направились до міського парку відпочинку на фестиваль “Діти – наші квіти”, який було організовано КП «Центр концертних та фестивальних програм» разом з Ольга Дерновая (Olga Dernovaya)! Смайлики, мультяшні герої, різноманітні майстер -класи, концертна програма, батути – все це вплинуло на малечу позитивно , в них почали горіти очі , а на обличчі з’явилась така довгоочікувана для нас посмішка)))

Стомленних але щасливих у ЧОРНА КІШКА БІЛИЙ КІТ – українська кав’ярня в самому серці Вінниці з смачнющим лимонадом та какао на нас чекав Валерий Мер-Ка-Ба (Валерий Сиверчук)! Лимонад додав нам всім настрою і ми всі і дорослі, і малі, трошки подурачилися)))) поплескались у фонтані ! Відпочивши, але вже серйозно, дітвора спільним флешмобом “Всі ми діти твої , Україно” звернули на себе увагу дорослих!!! І На завершення , нашу команду гостинно прийняв колектив @Магазин Україночка!!! Справжня “Україночка” Elena Angelina підготувала для дітей цікаву програму: танці, конкурс малюнків, ігри , подарунки, та таку улюблену Солодку Вату!
P.S Сумно і радісно водночас! Діти не винні, що їхнє життя склалось інакше. Вони багато, що розуміють…..Але знаю одне, дитинство в них забирати не можна! Адже дитинство – це не просто період життя, а й стан душі!!!