Покупцям

Україночка – магазин національних делікатесів та найкращих українських традицій. Своєю присутністю на ринку ми несемо унікальну гостинність та щедрість української душі.

Кулінарні відділи мережі ДМ «Україночка» порадують і здивують навіть найвимогливіших гурманів. У нас Ви знайдете широкий асортимент страв, які стануть прикрасою будь-якого столу. Великий вибір салатів і закусок, вишукані делікатеси з риби і морепродуктів, страви з м’яса і птиці – все це можна придбати в кулінарних відділах наших делікатес-маркетах за доступними цінами. Рецепти страв складені з урахуванням особливостей домашньої кухні і виготовлені лише з натуральних продуктів без консервантів та добавок.

Власне виробництво – це не тільки свіжа і якісна продукція, але і економія особистого часу, що так важливо при сучасному ритмі життя. Крім того у нас є знижка у вечірній та нічний час 20%, яка діє щоденно з 20.00 до 08.00 на кулінарію та випічку власного виробництва.

Знедавна в нас активно працює і розвивається відділ власного виробництва в ДМ Україночка по вул. Л. Толстого, 9. Ви вже напевно оцінили наші кубдарі, хачапурі, піци, лаваші і млинці з різноманітними начинками на будь-який смак. Ми пишаємось інноваційним високоякісним обладнанням, завдяки якому маємо можливість створювати якісні вироби, бездоганно дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних та технологічних норм, а також гарантувати високу якість виробленої продукції.

Однією зі страв, що стрімко набирає популярність, – це наші фірмові варенички . Ця надзвичайно смачна та поживна страва вже давно стала традиційною, національною. Окрім традиційних – із м’ясом, сиром, картоплею, можна придбати фірмовими вареничками з вишнями та солодким сиром.

Також наш кулінарний цех випікає смачні короваї з натуральних продуктів. Вони є справжнім витвором кондитерського мистецтва, здатним задовольнить найвибагливіший смак, прикрасити найвишуканіший святковий стіл, стати апогеєм Вашого торжества. Наші кухарі вкладають душу, помножену на талант в кожну роботу. Дивовижний аромат, вишукана кондитерське майстерність подарують Вам багато приємних моментів та захоплених поглядів.

Ми працюємо «З Любов’ю та вдячністю!» для Вас, своєю працею та своїм життям змінюємо цей світ на краще для Вас!